Destek Hattı +90 542 375 85 34

Paykwik bozdurma işlemi ve alışverişleri sanal kredi kartı sistemi kullanıcıların internet üzerinden kredi kartı kullanmadan alışveriş yapmaları sağlayan güvenli bir online ödeme yöntemidir. Bu sistem üzerinden belirlediğiniz Paykwik sanal kart limiti uzun süre kullanılmadığında ya da yüksek kur dalgalanmaları yaşandığında bozdurulabilmektedir. Bu sayede sanal olarak hesabınıza tanımlı para size nakit olarak aktarılabilmektedir. Paywik bozum işlemleri içinde Paykwik kartınızı oluşturduğunuz kurumları tercih etmeniz mümkündür. Hesabınıza tanımlı kart limiti bozum işlemi için yeterli seviyede olması durumunda Paykwik sanal kart bozdurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Paykwik sanal kart hesabı oluşturmak için takip edilen adımlar izlenerek Paykwik kart bozum işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Paykwik bozdurma işlemleri;

 • Kurumsal bozum işlemi yapan sitelerden
 • Kur ve limit bilgisi alınarak
 • Komisyon karşılığında
 • Paykwik bozum işlemi gerçekleşir

Bu adımları izleyerek Paykwik sanal kart bozum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Paykwik kart hesabı oluşturmadan önce dikkat etmeniz gereken tüm unsurlar Paykwik bozum işlemleri içinde geçerlidir. Paykwik bozdurma işlemleri en fazla 15 – 30 dakika arasında gerçekleştirilmektedir.

Paykwik Bozdurma Limitleri Ne Kadar?

Paykwik hesabı bozdurma işlemi için belirli bir üst limit yoktur. Paykwik hesabınıza tanımlı limitlerin bozdurulması için üst limit belirli olmamasına rağmen bozum işlemini gerçekleştiren kişiler alt limit koyabilmektedir. Bu nedenle bozdurma işlemini gerçekleştirmeden önce;

 • Paykwik bozum komisyon ücreti
 • Bozdurma alt limiti ve
 • Para yatırma işlemleri

Hakkında detaylı bilgiyi yetkili firmalardan almanız tavsiye edilmektedir. Paykwik bozum işlemlerinde genellikle alt limit 50€ olarak belirlenmiştir. Paykwik sanal kredi kartı limitleri hem online alışverişlerde hem de bozum işlemleri sırasında bayilikler tarafından dikkate alınmaktadır. Bu nedenle bozdurma işleminden önce alt limitler hakkında bilgi almanız tavsiye edilmektedir.

Paykwik Bozum İşlemi Kaç Gün Sonra Hesabıma Aktarılır?

Paykwik işlemlerinin tercih edilmesinin en büyük nedeni tüm hizmetlerin kısa sürelerde gerçekleştirilmesidir. Bu nedenle Paykwik sanal kartı alışverişler ve limit tanımlama işlemleri dakikalar içinde gerçekleştirilmektedir. Paykwik sanal limit bozdurma işlemi için de kullanıcıların uzun süre beklemesine gerek yoktur. Paykwik satıcıları ve bozum işlemi gerçekleştiren kurumlar bu işlemleri 15 ve 30 dakika gibi kısa sürelerde gerçekleştirebilmektedir. Güvenilirliğinden emin olduğunuz kurumlardan Paykwik bozum işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Bozdurma Hakkında Detaylı Bilgi Nereden Sağlanır?

Paykwik sanal kart satın alma ve limit bozdurma işlemleri hakkında detaylı bilgi Paykwik whatsapp ve canlı destek hatlarından sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra resmi bayilik gerçekleştiren kurumların web adresleri üzerinden de Paykwik sanal kart bozum işlemlerinin detayları öğrenilebilmektedir. Paykwik alım ve limit bozdurma işlemlerinizi;

 • Paykwik whatsapp hattı
 • Canlı destek ve
 • Kurumsal web adresleri

Üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz. Paykwik sanal kart bozum işlemlerinden önce hesabınıza tanımlı kart limitinin güncel kurlar üzerinden hesaplandığını unutmayın. Yapacağınız Paykwik bozumlarının tamamı Euro üzerinden belirlendiği için mutlaka farklı bozum ve komisyon ücretleri uygulanacaktır.

Pakywik Bozdurmadan Önce Nerelerde Kullanılabilir?

Paykwik sanal kart limit bozumları yaptırılmadan önce güncel kurlar mutlaka takip edilmelidir. Bununla birlikte Paykwik sanal kartınızın firmanın belirlemiş olduğu alt limite sahip olması da gerekmektedir. Belirli bir limitin altında kalan sanal kartlar bozum işlemlerinin dışında yer almaktadır. Paykwik bozum işlemlerinden önce;

 • Güncel kur fiyatları
 • Bozum alt limiti
 • Bayi özellikleri
 • Komisyon ücreti vb.

Birçok teknik detay ayrıntılı olarak incelenmelidir. Paykwik sanal kart limitleri Euro üzerinden hesaplandığı için birçok farklı Paykwik bayisi değişik komisyon ücreti uygulayacaktır. Güvenilirliğinden emin olduğunuz yetkili Paykwik sanal kart temsilcilerinden Paykwik kart limit bozdurma hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Kolay Satın Alma Süreci
PayKwik'i 3 basit adımla satın alabilirsiniz.
PayKwik satın alma adım 1
Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı ödeme tablosuna bakarak belirleyin.

PayKwik satın alma adım 2
Bizimle İletişime Geçin

Canlı destek ile iletişime geçeceğiniz Satın Al veya WhatsApp üzerinden konuşma başlatacağınız Mesaj'a tıklayın.

PayKwik satın alma adım 3
Ödeme Bildirimi Yapın

Size iletilecek hesaplardan birine ödeme yaptıktan sonra, canlı destek hattı ve / veya WhatsApp'tan bize bildirin.

PayKwik'in geçerli olduğu platformlardan bazıları
GoDaddy Facebook Oyun E-Pin Steam Cüzdan World of Warcraft Google Play Zula iTunes LoL RP Spotify HABBO
WhatsApp