Destek Hattı +90 542 375 85 34

PayKwik WhatsApp uygulaması ve canlı destek hattı üzerinden kolayca kart talebi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Sanal ödeme kartları arasında en hızlı ve güvenli işlem kart uygulamasıyla yapılabilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerde kullanımı oldukça yaygın olan Paykwik sanal kartı aynı zamanda ödemelerinizde çeşitli fırsatlar yakalamanıza da yardımcı olmaktadır. Whatsapp üzerinden kart satın alma işlemlerinizi hızlı ve oldukça güvenli bir biçimde yapma imkânını sunmaktadır. sanal kartları dünyanın her yerinde kolayca kullanabilirsiniz.

Paykwik Whatsapp Üzerinden Nasıl Temin Edilir?

Paykwik sanal kart, mevcut kredi kartınızla gerçekleştirebileceğiniz tüm olanakları size sunmaktadır. Türkiye’de gittikçe yaygınlaşan kullanımı sayesinde yurt içi alışverişlerinizde avantajlı pek çok fırsattan da yararlanabilirsiniz. Paykwik mobil ödeme yöntemleri sayesinde kısa sürede oluşturulabilmektedir. Paykwik Whatsapp üzerinden;

 • Paykwik Whatsapp hattına;
 • Paykwik kart talebi ve
 • Paykwik kart limiti

Mesaj göndererek Paykasa hesabınızı ve dilediğiniz limitteki Paykwik sanal kartınızı talep edebilirsiniz. Paykwik sanal kart talebiniz için ayrıca canlı destek hattından da yardım alabilirsiniz.

Paykwik Kart Özellikleri Nelerdir?

Paykwik sanal kredi kartı özellikle Türkiye’deki kullanıcıları için yurt dışı alışverişlerinde kolay ve güvenli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Yurt dışı internet alışverişlerinizin yanı sıra yurt genelinde de Paykasa ve Paykwik kartlarınız üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Paykwik Whatsapp hattını kullanarak en hızlı şekilde Paykwik kart talebinde bulunmanız da mümkündür. Paykwik avantajlı kart özellikleri;

 • Güvenilir online alışveriş
 • Limit sınırlama özelliği
 • Tek tuşla alışveriş seçenekleri

Tüm Paykwik kart kullanıcılarına sunulmaktadır. Dünyanın her yerinde geçerli güvenli ve hızlı ödeme ayrıcalıklarından yararlanmak için Paykwik kartınızı anında oluşturabilirsiniz. İnterenet alışverişlerinde yaşanabilecek olumsuz sonuçların ortadan kaldırılması için Paykwik gibi sanal limitli kartların kullanılması size birçok avantaj ve güvenlik sağlayacaktır.

Paykwik Kullanım Alanları Nerelerdir?

Paykwik, yurt içi ve yurt dışı alışverişlerin tamamında geçerlidir. Paykwik kullanarak internet üzerinden dilediğiniz şekilde alışveriş yapmanız mümkündür. Paykwik Türkiye hesabınızı oluşturduktan hemen sonra sanal kart limitinizi de belirleyerek sanal alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Paykwik kartın yaygın kullanım alanları;

 • Online oyun sitelerinde
 • Yurt içi internet alışverişlerinde ve
 • Yurt dışı ürün alışverişlerinde

Paykwik sanal kartları kullanılabilmektedir. Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok farklı noktasında Paykwik sanal kredi kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Paykwik hesabı ve kartıyla, online alışveriş sırasında hiçbir kişisel ve normal kredi kartı bilgilerinizi girmek zorunda kalmadan kolayca alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Paywik Kart Ücreti Ne Kadar?

Paykwik kart sahipleri sanal kart oluşturma talebinde bulunmadan önce mutlaka kart limitlerini belirlemeleri gerekmektedir. Paykwik satışı sırasında size 10 – 1000 Eur arasında kart limiti sunulmaktadır. Paykwik sanal kart kullanım alanınıza göre belirleyeceğiniz sanal kart limitiniz sayesinde internet alışverişlerinde kredi kartı bilgisi ve kişisel bilgiler girilmeden güvenli ödeme gerçekleştirilebilmektedir. Paykwik Whatsapp hattı üzerinden kolayca sanal kart talebinde bulanabilir ve Paykasa hesabınızla yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinize başlayabilirsiniz.

Paykwik Sanal Kart Paralosı Nasıl Oluşturulur?

Paykwik sanal kredi kartınızın satın alma işlemlerini gerçekleştirdikten hemen sonra kişisel Paykwik kartınız için 14 haneli parola oluşturmanız gerekmektedir. Paykwik kartınız için oluşturduğunuz parola internet alışverişleriniz için size ekstra güvenlik önlemi seçeneği sunmaktadır. Paykwik sanal kart parolanızı oluştururken;

 • 14 haneli
 • Kolay tahmin edilebilir
 • Ardışık veya
 • Kişisel bilgi içeren

Karakterlerin şifre olarak kullanılmasından kaçınmanız gerekmektedir. Paykwik sanal kasa ve kredi kartı talebinizi aynı zamanda kolay ve güvenli bir şekilde Paykwik whatsapp hattı üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Kolay Satın Alma Süreci
PayKwik'i 3 basit adımla satın alabilirsiniz.
PayKwik satın alma adım 1
Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı ödeme tablosuna bakarak belirleyin.

PayKwik satın alma adım 2
Bizimle İletişime Geçin

Canlı destek ile iletişime geçeceğiniz Satın Al veya WhatsApp üzerinden konuşma başlatacağınız Mesaj'a tıklayın.

PayKwik satın alma adım 3
Ödeme Bildirimi Yapın

Size iletilecek hesaplardan birine ödeme yaptıktan sonra, canlı destek hattı ve / veya WhatsApp'tan bize bildirin.

PayKwik'in geçerli olduğu platformlardan bazıları
GoDaddy Facebook Oyun E-Pin Steam Cüzdan World of Warcraft Google Play Zula iTunes LoL RP Spotify HABBO
WhatsApp