Destek Hattı +90 542 375 85 34

Hesaplı Paykwik satışı ve Paykwik dünyasının avantajlı hizmetlerinden kendi belirlediğiniz fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Paykwik sanal kart, ön ödeme sistemiyle oluşturulmuş, ekstra herhangi bir ücret talep etmeyen ve sanal alışverişlerde kullanılan bir kredi kartıdır. Online yerli ve yabancı birçok platformda hem kişisel bilgilerinizi koruyarak hem de hızlı bir şekilde alışveriş gerçekleştirmeniz mümkündür. Kolay ve ucuz Paykwik satın al seçeneklerini kullanarak kısa sürede sanal kartınızı oluşturabilirsiniz. Paykwik kartlarıyla dünyanın her yerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Paykwik Hızlı Satın Alma Yöntemi

Paykwik ön ödemeli sanal kartınızı kullanarak birçok alışverişte hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Paykwik hesabı oluşturmak için;

  • Paykwik whatsapp
  • Mobil ödeme ve
  • Canlı destek

Yöntemleri kullanılabileceği gibi online hizmetler kullanılarak da sanal Paykwik kredi kartı oluşturulabilmektedir. Güvenli Paykasa satın al seçeneklerini kullanarak, limit ödemenizin hemen ardından Paykwik kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Paykwik hizmetleri kapsamında hesaplı ve hızlı para yatırma ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz.

Paykwik Yaygın Kullanım Alanı Nerelerdir?

Paykwik ve Paykasa uygulaması son yıllarda özellikle Avrupa ülkelerinde yaygınlaşmaya başlamıştır. Paykwik ödemelerinizi gerçekleştirdikten sonra alışveriş yapılabilmektedir. Hızlı alışveriş seçeneklerinden ucuz Paykwik satıl al yöntemiyle saniyeler içinde milyonlarca Paykwik kullanıcısından biri olabilirsiniz. Paykwik sanal kartlar;

  • Tüm online alışverişlerde
  • Sosyal medya ve
  • Oyun platformlarında

Yaygın kullanıma sahiptir. Paykwik sanal kartların en temel amacı güvenliktir. Paykwik kartlar ile isimsiz alışveriş yapabileceğiniz gibi kolay ödemede gerçekleştirebilirsiniz. Paykwik sanal kart oluşturma ve satın alma işlemleri için kredi kartıyla ya da mobil ödeme yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Kimler Paykwik Kullanabilir?

Paykwik tıpkı bir kredi kartı gibi çalışan ancak kredi kartının hantal hiçbir özelliğini barındırmayan güvenli bir sanal kredi kartıdır. Paykwik sanal kart ve Paykasa hesabı oluşturan herkes Paykwik kullanıcısı olabilmektedir. Paykwik sanal kartları;

  • 18 yaşından büyük
  • Limit ön ödemesini yapmış

Herkes kullanabilmektedir. İster yurt dışından isterseniz de yurt içinden Paykwik uygulamasını kullanabilirsiniz. Paykwik hesabı oluşturmak ve Paykwik sanal kartıyla alışveriş yapmak isteyen kişiler için herhangi bir banka hesabı istenmemektedir. Banka hesabı olmayan kişiler de Paykwik uygulamasından yararlanabilirler. Patkwik whatsapp ya da canlı destek hattı üzerinden herkes Paykwik kullanıcısı olabilir.

Paykwik Sanal Kart TL Limitleri

Paykwik sanal kart limitleri farklı kategorilerde sunulmaktadır. Paykwik sanal kart limitleri, dünya geleni hizmet vermesinden dolayı Euro üzerinden belirlenmektedir. Belirlenen bu limitler piyasa koşullarına göre TL üzerinden farklılık göstermektedir. Paykwik sanal kart limitleri;

  • En düşük 10€
  • En yüksek 1000€

Limitlerle kullanıcılara sunulmaktadır. Paykwik sana kart ödemesini gerçekleştiren kişiler, limit belirleme işlemlerini tamamladıktan sonra online alışverişlerde Paykwik kartlarını güvenli bir şekilde kullanabilirler. Paykwik sanal kart limitleri ve Paykwik sanal kart başvuruları hakkında detaylı bilgiyi Paykwik Whatsapp üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Mobil Ödeme Yöntemi

Paykwik sanal kart satın alımlarında birçok farklı ödeme seçeneği sunulmaktadır. Paykwik ve paykasa limitlerinin belirlenmesinin ardından, mobil ödeme yöntemiyle ucuz Paykwik satıl al seçeneğini kullanabilirsiniz. Paykwik sanal kart oluşturma işlemini kredi kartıyla gerçekleştirirken EFT ve havale süreleri nedeniyle kısa süreli aksaklıklar meydana gelebilir. Paykwik sanal kart mobil ödeme yöntemi sayesinde Paykwik kart ön ödemesini hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Paykwik whatsapp hattını kullanarak ya da canlı Paykwik destek hattıyla ödemeler ve Paykwik kart limitleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı tüm online alışverişlerde Paykwik sanal kartı güvenli şekilde kullanılabilmektedir.

Kolay Satın Alma Süreci
PayKwik'i 3 basit adımla satın alabilirsiniz.
PayKwik satın alma adım 1
Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı ödeme tablosuna bakarak belirleyin.

PayKwik satın alma adım 2
Bizimle İletişime Geçin

Canlı destek ile iletişime geçeceğiniz Satın Al veya WhatsApp üzerinden konuşma başlatacağınız Mesaj'a tıklayın.

PayKwik satın alma adım 3
Ödeme Bildirimi Yapın

Size iletilecek hesaplardan birine ödeme yaptıktan sonra, canlı destek hattı ve / veya WhatsApp'tan bize bildirin.

PayKwik'in geçerli olduğu platformlardan bazıları
GoDaddy Facebook Oyun E-Pin Steam Cüzdan World of Warcraft Google Play Zula iTunes LoL RP Spotify HABBO
WhatsApp